TR /EN

Katlanır Cam Balkon

Anasayfa / Haber ve Duyurular / Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon Nedir? Avantajları Nelerdir?

Balkonlar 2020 senesinde başlayan pandemi süreci ile birlikte çok daha değerli bir hale geldi. Ortaya çıkabilecek olumsuz durumlarda açık alanlarda zaman geçirmek için tek adresimiz balkonlar olabilir. Böyle bir durumda balkonların uygun bir yaşam alanı olması gerekiyor. Bir yandan dış etmenlerden korunması bir yandan da hava alabilmesi ve görüşü engellemesi gerekir. 

Cam balkonlar ihtiyaçları maksimum düzeyde karşılayan yapılar olarak karşımıza çıkar. Üretilen özel temperli camlar dışarıdan gelecek darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Balkonlarda katlanarak birbiri üzerine gelebilecek ve bu şekilde açık pozisyona geçecek cam sistemler üretilir. Bu sistemler katlanır cam balkon olarak isimlendirilmektedir. 

Katlanır Cam Balkonların Avantajları Nelerdir?

Katlanır cam balkonların sunduğu avantajların ilk sırasında estetik gelir. Yapının muhteşem bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Özellikle temperli camların farklı renklerde üretilebiliyor olması bambaşka bir görünüşü ortaya çıkarır. Özgünbir Alüminyum tarafından sunulan cam balkonlar ile yapılar çok daha estetik bir görünüme kavuşacaktır. Modern bir yapı inşaatında olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesi. 

Kullanışlılık açısından zirvede yer alan ürünlerdir. Tamamen camdan imal ediliyor olması manzaranın hiçbir şekilde engellenmemesini sağlar. Yapısı gereği dışarıdan gelecek tüm etmenlere karşı koruma sağlar. Kar ve yağmur suları balkona ulaşamaz. Kuşların ya da yabancı maddelerin balkona girmesi mümkün olmayacaktır. Ayrıca katlanır cam balkon katlandığında hiç yer kaplamadan açılabilen ürünlerdir. 

Cam balkonların su ve ses izolasyonları inanılmaz düzeydedir. Hiçbir şekilde suyun balkona girmesi söz konusu olmaz. Genellikle kış aylarının yurt genelinde yağışlı geçtiği düşünüldüğünde son derece önemli bir özelliktir. Ayrıca şehir hayatında sesin de içeriye girişi engellenir. Balkonlar evin iç kısımlarından farksız bir hale gelirler. Katlanır cam balkon üretiminde kullanılan malzemeler ile kusursuz bir ses yalıtımı elde edilecektir. 


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0506) 869 98 46

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top