TR /EN

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Alüminyum ülkemizde en çok kullanılan malzemelerin başında geliyor. Birçok farklı alanda kullanılan ve insanların hayatlarını emanet ettiği bu malzemenin profesyonel bir şekilde işlenmesi, üretilmesi ve kullanıma hazır bir hale getirilmesi gerekir. Özgünbir Alüminyum Konya merkezli olarak kuruluşunu gerçekleştirerek alüminyum konusunda insanların tüm ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılamaktadır. 

Yüksek Kalitede Ürünler

Firmamız alüminyum korkuluk, doğrama ve cam balkon satışında her zaman zirveyi hedeflerken bunun üstün kalitede malzemeler ile söz konusu olacağından emindir. Her zaman en üst düzeyde kaliteye sahip malzemeler kullanılarak üretilen korkuluk, cam balkon ya da alüminyum doğramaların satışı gerçekleşir. Böylece dayanımı ve dayanıklılığı yüksek ürünler sizlere sunulur.  

Uygun Fiyatlarla Satış 

Şirketimizin en önemli odak noktalarından bir tanesi satış fiyatlarıdır. Sektörde ortaya çıkan yüksek fiyatların makul bir düzeye çekilmesi için her an çaba gösteren firmamız kaliteyi uygun fiyatlarla sunmak adına çalışmalarına ilk gününden itibaren devam eder. Sunulan muhteşem fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile birlikte her zaman müşteri odaklı bir hizmet verilmektedir. 

Siparişe Özel Ürünler 

Alüminyum sektörünün satış aşamasında yer alan firmamız siparişe özel ürünlerin satışını da gerçekleştirebilmektedir. Sektörün lider firmaları arasında yer almamız siparişlere özel, milimetrik hataların dahi olmadığı ürünlerin satışını gerçekleştirebilmektedir. Yapının özelliklerine göre tasarlanacak olan alüminyum malzemeler işlerini kusursuz bir şekilde yapacak ve çok uzun yıllar yeni ürünlere ihtiyaç olmayacaktır. 

Onlarca Farklı Çeşit

Firmamızın ürün yelpazesi her zaman çok geniş olmuştur. Kurulduğu günde onlarca farklı alüminyum korkuluk modeli ile siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkan Özgünbir Alüminyum o günden günümüze ürün yelpazesini genişletmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Korkuluk ve doğrama ürünlerinde bol çeşitlilik söz konusudur. Cam balkonlarda harika tasarımlar ile onlarca farklı model arasından seçim yapmanız mümkün olacaktır. 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0506) 869 98 46

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top